Základní informace o seminářích

  • Všechny níže nabízené semináře jsou jednodenní a to v rozsahu 6-8 hodin, vždy bude záležet na vašich časových možnostech. 
  • Všechny semináře rádi budeme realizovat ve vaší knihovně. Nemusíte nikam jezdit, přijedeme za vámi. Jenom je potřeba, aby měl každý účastník k dispozici PC (notebook).
  • Finanční stránku s vámi budeme řešit individuálně, plně však chápeme omezené možnosti knihoven, proto se neváhejte ozvat, určitě se domluvíme. Pokud s námi budete spokojeni, rádi vám připravíme návrh dlouhodobější spolupráce s mnoha výhodami.
  • Před seminářem potřebujeme kontakt na přihlášené účastníky. I když má každá akce pevně danou strukturu, plánujeme účastníky oslovit a přizpůsobit seminář jejich požadavkům a potřebám. 
  • Každý účastník zároveň obdrží před seminářem studijní materiály (v různé podobě) a bude se tak moci na seminář připravit předem.
  • Samozřejmostí pro nás je i fakt, že chceme udržet kontakt s účastníky i po skončení osobního setkání. Účastníci mají možnost se v následujících 7 dnech na lektora obrátit s dotazem týkajícím se dané problematiky.

Připravujeme

Nabídka našich seminářů ještě není kompletní a aktuálně pracujeme i na přípravě dalších vzdělávacích aktivit. Budeme rádi, pokud nám poskytnete zpětnou vazbu a případně ukážete směr, kterým se máme více zaměřit. Co tedy můžete v nejbližší době očekávat?

  • Sociální sítě - seminář ze série "vše co potřebujete znát, ale bojíte se zeptat". Nakoukneme společně pod pokličku vybraných sociálních sítí a možná zjistíte, že mohou být i zajímavým zdrojem informací a užitečným pomocníkem.
  • Bezpečnost v online prostředí - téma, které nabývá stále větší aktuálnosti a potřebnosti nemůže minout ani knihovny. Seminář plný informací, rad, doporučení ale i příkladů dobré a špatné praxe.

Navrhněte nám seminář

Máte nápad na seminář a nemáte čas či kapacity jej pro vaše zaměstnance (knihovny) nachystat. Neváhejte nám napsat a zkusíme se domluvit, jestli po vzájemné spolupráci zvládneme seminář připravit. Pokud se nám takovýto "mini projekt" zalíbí a podaří dotáhnout do konce, rádi jej zařadíme do naší nabídky a pro vaši knihovnu samozřejmě odškolíme zdarma!